طرح ها و تسهیلات

معاون نظارت بانک مرکزی - اعلام کرد: در راستای حسن اجرای مقررات و ضوابط مربوط به نرخ‌های سود تسهیلات و انواع سپرده‌ها در شبکه بانکی، مقرر شد تا موارد تخلف در رعایت ضوابط مزبور مورد بررسی ویژه قرار گرفته و به قید فوریت...

 

هر یک میلیارد چه میزان سود دارد؟ این سؤالی است که شاید برای خیلی از افراد پیش آمد کند. حال در این محتوا می‌خواهیم بررسی نماییم و ببینیم سود سپرده یک میلیارد تومان چقدر است؟

 

معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی با نرخ سود ۵ درصد برای امسال تا ۱۰ روز آینده در هیئت دولت به تصویب خواهد رسید.

 

دومین جشنواره اصناف بانک تجارت (ویژه اصناف) از دهم شهریورماه تا پایان آذرماه با جوایز متنوع و ارزنده و با شعار «این تجارت سودمند است» آغاز شد.

 

دومین جشنواره اصناف بانک تجارت (ویژه اصناف) از دهم شهریورماه تا پایان آذرماه با جوایز متنوع و ارزنده و با شعار «این تجارت سودمند است» آغاز شد.

 

یک کارشناس اقتصادی با انتقاد از رفتار نظام بانکی در پرداخت وام مسکن گفت: تازمانی که بانک ها به شرکت های وابسته خود وام می دهند نباید انتظار دادن وام به بخش های دیگر را داشت.

 

یک نماینده مجلس گفت:عدم اعطای وام فرزند آوری به مشمولان غایب نظام وظیفه به هیچ وجه توجیه پذیر نیست.

 

امروزه، کسب و کار خانگی، رواج بسیاری پیدا کرده و به دلیل شرایط کرونا و ضرورت ماندن در خانه، عده زیادی، تمایل به کار کردن در خانه و راه اندازی....

 

به گزارش تصویر زندگی، دارندگان حساب‌های قرض الحسنه پست بانک می‌توانند تسهیلات بدون ضامن دریافت کنند که سقف آن ۱۰۰ میلیون تومان است. در ادامه شرایط دریافت وام بدون...

 

سید هاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره پرداخت وام به بازنشستگان این سازمان اظهار کرد: پرداخت وام قرض‌الحسنه به بازنشستگان از اقدامات سازمان تامین اجتماعی محسوب می‌شود که از سال گذشته ۳۵ هزار نفر متقاضی وام قرض‌الحسنه باقی مانده‌اند.

 

از سال 1402 نیازی به داشتن مدرک پایان خدمت سربازی نیست. پس حتی اگر مشمول خدمت هستید و سربازی هم نرفته‌اید، می‌توانید برای گرفتن وام ازدواج اقدام کنید.

 

اگرچه قرار بود طبق دستور رئیس جمهور، بانک‌ها بدون ضامن و به صورت فوری به مردم وام خرد تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان بدهند، اما کمتر بانکی چنین وامی را پرداخت می‌کند.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 بعدی > انتها >>
مطالب مرتبط
بنر