بنر

گرانترین نقاط تفریحی زمین

چهارشنبه ، 4 آبان 1390 ، 10:01

این روزها که همه چیز هر روز گرانتر از دیروز می شود، مردم شاید کمتر بتوانند به مسافرت رفتن فکر کنند و بیشتر به دنبال تامین هزینه های ضروریات زندگی هستند.

به گزارش بانکی دات آی آر، این در حالیست که از قدیم گفته اند "وصف العیش، نصف العیش". پس با خواندن این گزارش هرچند به صورت مجازی به گرانترین نقاط تفریحی روی زمین سفر کنید.

1. جزیره بورا بورا، فرانسه


یکی از جزایر اقیانوس آرام و به زعم بسیاری، زیباترین نقطه روی زمین است و مسافرانش به طور متوسط هر شب بیش از 800 دلار در آن خرج می کنند.

2. جزیره مورئا، فرانسه

مروارید جزایر اقیانوس آرام به شمار می آید، اما سعی کنید قصد سفر به آنجا نکنید، چراکه پول هایی که از جیبتان می رود، ممکن است دل شکسته تان کند!

سفر به این مروارید برای مسافرانش شبی بیش از 500 دلار خرج دارد.

3. جزیره پاردایز،مجمع الحزایر باهاماس


از جمله جزایر زیبای مجمع الجزایر باهامس در کوبا در آمریکای مرکزی است که مسافران آن هر شب باید 436 دلار برای خرج کردن در آن کنار بگذارند.

4. جزیره ویک، پورتوریکو

این جزیره هم در اقیانوس آرام و در کشور پورتوریکو قرار دارد. برای سفر به این جزیره هم باید توانایی خرج کردن شبی 430 دلار را داشته باشید.

5. شهر سوفریر، سنت لوسیا


از جمله شهرهای مهم کشور سنت لوسیا است و در دریای کارائیب در نزدیکی اقیانوس اطلس قرار دارد.

مسافرت به این شهر جزیره ای هم هر شب 417 دلار هزینه دارد.

6. شهر همیلتون، مجمع الجزایر برمودا

پایتخت مجمع الجزایر برمودا در شمال اقیانوس اطلس را هم به لیست گرانترین نقاط زمین اضافه کنید. برای سفر به این شهر هم باید توان خرج کردن شبی 415 دلار را داشته باشید.

7. منطقه مونته کارلو، موناکو

این منطقه هم که در کشور خودمختار موناکو در اروپای غربی و در نزدیکی فرانسه قرار دارد، ازجمله مناطقی از کره زمین است که باید برای سفر به آن حسابی پس انداز کنید.

برای اقامت در مونته کارلو شبی 406 دلار باید پول بپردازید.

8. ساوت همپتون، مجمع الجزایر برمودا


یکی دیگر از شهرهای مجمع الجزایر برموداست که مثل پایتخت، سفر به آن گران و پرهزینه است. برای سفر به این شهر هم باید شبی 393 دلار از جیب بدهید.

9. بخش پاگت، مجمع الجزایر برمودا

این بخش از مجمع الجزایر برمودا هم جایی در بین گرانترین ها دارد و برای اینکه به آنجا هم سفر کنید، یاید به اندازه شبی 374 دلار پول داشته باشید که در آنجا خرج کنید.

10. جزایر تورکس اند کایکوس

این جزایر که در جنوب شرق باهاما و شمال هائیتی قرار دارند از جمله گرانترین نقاط زمین هستند که برای اقامت در آن باید شبی به طور متوسط 352 دلار پول کنار بگذارید.

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

==================


 

► هالووین را چقدر می شناسید؟
خوشمزه‌ترین ماهی دنیا در دریاچه «نئور»+عکس ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر