تاجر بين المللي در امور نفت، كلاهبردار از آب درآمد
سه شنبه ، 19 مهر 1390 ، 16:58

فردي كه از طريق فضاي مجازي اينترنت اقدام به كلاهبرداري 35 ميليارد ريالي از يك شركت كرده بود، شناسايي و دستگير شد.

رئيس پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات استان اصفهان با بيان اين مطلب اظهار داشت: در پي وقوع يك فقره كلاهبرداري اينترنتي به مبلغ 355 ميليارد ريال از يك شركت بزرگ عمراني و شكايت مدير اين شركت، موضوع در دستور كار مأموران و متخصصان اين پليس قرار گرفت.

وي درباره جزئيات اين كلاهبرداري افزود: در تحقيقات انجام شده از مالباخته، مشخص شد فردي از طريق اينترنت و با ارسال ايميل هايي به مالباخته خود را از تاجران بزرگ بين المللي در امور نفت و داراي سرمايه اي بالغ بر 736 ميليون دلار معرفي كرده و عنوان كرده كه حاضر است با مشاركت وي بخشي از اين سرمايه را به كشور وارد و كارخانه احداث كند.


خسروي اضافه كرد: مالباخته نيز تحت تأثير پيام هاي اين فرد ناشناس مبلغ پنج ميليارد ريال به حساب وي واريز و 350 ميليارد ريال را نيز به صورت چك هاي بانكي به وي پرداخت كرده بود.

وي گفت: با انجام تحقيقات گسترده ميداني و جمع آوري ادله الكترونيك و مدارك بانكي و ارزي، سرنخ هايي از مخفيگاه متهم به دست آمد.

استخدام های مهم روز:

===================

===========================

رئيس پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات استان اصفهان افزود: با هماهنگي مقام قضايي متهم به نام «احمدرضا-ب» 32 ساله در مخفيگاهش دستگير و در بازرسي از اين مخفيگاه مبلغ سه ميليارد و 750 ميليون ريال از وجوه نقدي و 350 ميليارد ريال چك هاي بانكي كشف و ضبط شد.

وي با بيان اينكه با هماهنگي هاي انجام شده با مقام قضايي اموال كشف شده به مالباخته بازگردانده شد، اعلام كرد: در تحقيقات اوليه از اين متهم مشخص شد كه وي مشمول غايب بوده و حتي گذرنامه هم نداشته و اسناد و مدارك بانكي و ارزي ارائه شده توسط وي نيز ساختگي و جعلي و فاقد اصالت بوده اند، ضمن اينكه شركتي كه وي اعلام كرده بود وجود خارجي نداشت.


اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

================

► استخدام های 19 مهر 90 برای استان فارس
استخدام کارشناس مکانیک، عمران، برق و غیره در شرکت صنعتی در تهران و شهرستان ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
خرید بلیط هواپیما
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 345 مهمان آنلاین داریم