اعلام نتایج قرعه کشی حج عمره بانک ملت وملی سال 90

شنبه ، 17 مهر 1389 ، 10:00

 

جدید::  سرگردانی‌ مردم‌ برای‌ گرفتن‌ وام‌ حج‌تمتع:: جدید

برای آگاهی از زمان اعزام اولویت های حج اینجا کلیک کنید

برای دسترسی سریع به نتایج بانک ملت اینجا کلیک کنید

سایت بانک ملی از دسترس خارج شد(فوری)

 

توجه                                  توجه

نتایج قرعه کشی انجام شده "عمره مفرده" توسط بانک ملی و ملت اعلام شد.

به گزارش فارس، نتایج قرعه کشی عمره مفرده که در روز 28 دی ماه گذشته در سازمان حج و زیارت انجام شد، امروز از طریق بانک های ملی و ملت اعلام شد.

در قرعه کشی اخیر تعداد 6 میلیون و 500 هزار نفری که در ثبت نام های شهریور و مهر ماه امسال اقدام به سپرده گذاری در بانک های ملی و ملت کرده بودند، تعیین اولویت شدند.

نتایج این قرعه کشی از امروز از طریق بانک های ملی و ملت از 4 طریق پیامک، ارسال مکتوب نتیجه قرعه‌کشی به درب منزل سپرده‌گذاران، قرار دادن نتایج اولویت‌ها در سایت بانک‌ها و از طریق شعب بانک ملی و ملت در اختیار ثبت‌نام‌کنندگان عمره قرار می‌گیرد.

همچنین سپرده گذاران می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی بانک ملی  WWW.BMI.IR و بانک ملت www.bankmellat.ir او با وارد کردن کد ملی و یا شماره ثبت نام خود از نتایج این قرعه کشی مطلع شوند.

قرعه کشى بر اساس شماره گروه ها انجام شده است لذا انتخاب شدن یک نفر از یک گروه به معنى انتخاب شدن تمام اعضاى آن گروه است و زمان اعزام و سایر اقدامات لازم براى پذیرفته شدگان عمره از سوى سازمان حج و زیارت اعلام خواهد شد.

خبرهای منتخب بانکی دات آی آر :

*=======================*

 

► جاعلان حرفه‌اي‌اند؟ يا ايران چک‌ها...!
نرخ کارمزد خدمات الکترونيکي اعلام شد ◄

مطالب مرتبط

عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت


عوامل مختلفی بر قیمت طراحی سایت و طراحی سایت تاثیرگذار هستند. از طرفی، نمونه سایت های طراحی شده می توانند مانند نقشه راهی برای وب سایت شما باشند.