بنر

لیگ برتر ایرانسلی شد

چهارشنبه ، 12 مرداد 1390 ، 15:29

با امضای توافق‌نامه‌ای، سازمان لیگ برتر ایران با دریافت 2 میلیارد و 750 میلیون تومان جام لیگ برتر فوتبال ایران را به نام ایرانسل نام‌گذاری کرد.

عزیز‌الله محمدی، رئیس سازمان لیگ برتر، در مراسم امضای تفاهمنامه با شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل گفت: سازمان لیگ برتر و فدراسیون فوتبال ایران به منظور گسترش و توسعه درآمدزایی اقدامات جدیدی را انجام داده‌اند که به این ترتیب پس از افزایش حق پخش تلویزیونی و تبلیغات محیطی، به منظور درآمدزایی بیشتر، ایده نامگذاری برند لیگ برتر شکل گرفت.

وی گفت: به این ترتیب، برند لیگ برتر جام خلیج فارس و لیگ برتر با نام ایرانسل نامگذاری شد تا از این طریق به سازمان لیگ برای درآمدزایی بیشتر کمک ‌شود و هر سال نسبت به سال پیش درآمدزایی بیشتری داشته باشیم و در نهایت هزینه فوتبال از درآمد فوتبال تأمین گردد.

همچنین در مراسم امضای این تفاهمنامه علیرضا قلمبر دزفولی، مدیر عامل ایرانسل نیز، گفت: در توافقنامه امروز با سازمان لیگ برتر، لیگ برتر فوتبال 90 -91 به نام ایرانسل نامگذاری شد که با توجه به ضریب نفوذ بالای ایرانسل بین جوانان، مشارکت ایرانسل در این جام باعث شور و نشاط بیشتری در لیگ می‌شود و در عین حال محتوای بیشتری نیز چاشنی این دوره لیگ خواهد شد.

 

قلمبر دزفولی در پاسخ به سوالی درباره مبلغ قرارداد با سازمان لیگ برای نامگذاری لیگ 90 -91 به نام ایرانسل گفت: قرارداد مستقیم ایرانسل با سازمان لیگ نیست و قرارداد با شبکه برتر سبز که مدیریت انحصاری تبلیغات لیگ را برعهده دارد، بسته شده است که قرارداد کل شامل بهره‌مندی از تبلیغات محیطی، تبلیغات تلویزیونی و تبلیغات اطراف زمین است.

وی همچنین پس از امتناع از اعلام مبلغ کل قرارداد تبلیغات ایرانسل با شبکه برتر سبز در این دوره لیگ برتر، در حالی که شرکت متبوع خود یک سوی قرداد مذکور است، اعلام رقم قرارداد را به اختیار سازمان لیگ برتر و شبکه برتر سبز گذاشت.

سپس محمدی در مقابل پرسش‌های بسیار در خصوص مبلغ قرارداد، گفت: ماحصل قرارداد ایرانسل با سازمان لیگ و آنچه که از این قرارداد به سازمان لیگ برتر پرداخت می‌شود، 2 میلیارد و 750 میلیون تومان است.

به گزارش فارس، به این ترتیب با پرداخت 2 میلیارد و 750 میلیون تومان، لیگ برتر فوتبال ایران به نام اپراتور دوم تلفن همراه کشور، نام‌گذاری شد.

بنا بر این گزارش، این نشست با بیش از دو ساعت تاخیر و در حالی که برخی از خبرنگاران سالن کنفرانس را ترک کرده‌ بودند، آغاز شد و در این مدت، علت تاخیر دو ساعته مدیران لیگ برتر و ایرانسل، ترافیک بازنشدنی شهر تهران عنوان می‌شد.

چشم ما روشن!!

لیگ آزادگان ,جام خلیج همیشه فارس و حالا ایرانسل!! سوال اینجاست که با این همه پولی که در فوتبال این مملکت جابه جا می شود واقعا اگر این 2 میلیارد وارد فوتبال نمی شد چه اتفاقی می افتاد که حاضر شدیم نام های چنان بزرگی را با یک برند تجاری، هر چقدر هم معتبر باشد عوض کنیم.

به گزارش بانکی دات آی آر، به شرکت ایرانسل نمی توان ایرادی وارد دانست چرا که یک برند موفق از هر فرصتی برای بازاریابی بهتر بهره خواهد برد اما سوال اینجاست که اگر فردا روزی یک کشور عربی معلوم الحال حاضر شود سه میلیارد پول بدهد نام بعدی لیگ برتر خلیج ع-ر-ب-ی نامگذاری خواهد شد.

تبلیغ شرکت های بزرگ پیش از برگزاری لیگ و درست در هیجان انگیزترین لحظات پیش از شروع بازی که موجب عصبانیت برخی تماشاگران تلویزیونی می شد، کم بود که انتشار این خبر جامعه ورزش کشور را متعجب کرد.

ای کاش مدیران اخیرا ورزشی شده کمی هم به لیگ برتر فوتبال و علاقمندان به فوتبال احترام می گذاشتند.

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

=================

 

 

 

► لیگ برتر
حسنی مبارک ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر